Yılport Samsunspor’un yeni sezon formasını taraftar seçecek

Yılport Samsunspor, 2022-2023 futbol döneminde giyeceği kırmızı formasını taraftarına seçtiriyor.
Kırmızı-beyazlı kulüpten yapılan yazılı açıklamada, “Socios.com” uygulamasını indiren ve Yılport Samsunspor’un resmi fan tokeni olan “$SAM” alan taraftarların, oylamaya sunulan 6 farklı forma dizaynına oy verebileceği belirtildi.
En çok beğeni alan dizaynının, gelecek dönem Yılport Samsunspor’un giyeceği forma olacağı aktarıldı.
Açıklamada görüşlerine yer verilen kulüp lideri Yüksel Yıldırım, yapılan uygulamanın kulüp ile taraftar münasebeti manasında kıymetli bir dönüm noktası olduğuna işaret etti.
Taraftarları karar verme sürecine katılmaya davet eden Yıldırım, “Gelin, kadronuza takviye olun. $SAM Fan Token alarak Samsunsporluluk gururunu yaşayın ve yeni formamızın seçimini siz yapın. Yeni dönemde futbolcularımızla ve taraftarlarımızla el ele vererek yeni formalarımızla yeni zaferlere yürümek istiyoruz.” tabirlerini kullandı.
Socios.com Türkiye Yöneticisi Altuğ Öztürk ise armasında Mustafa Kemal Atatürk’ün yer aldığı bir futbol kadrosunun formasının taraftarlarca seçilmesinin heyecan ve gurur verici olduğunu vurgulayarak, “Premier Lig’den La Liga’ya, NBA’den Formula 1’e, İtalya Futbol Federasyonundan UEFA’ya kadar 25 farklı ülkeden 130’a yakın küresel iş ortağı bulunan Socios.com ekosistemindeki partnerlerimizle bugüne kadar birçok oylama yaptık. Bu, en manalı oylamalardan biri olacak.” değerlendirmesinde bulundu.