Sergen Yalçın ilk 11’i yeniden şekillendiriyor

Beşiktaş’ta Sergen Yalçın oyuncularının daha sert futbol oynamalarını istiyor. Siyah beyazlılarda futbolcular son maçlara bir final karşılaşmasına hazırlanır üzere çalışacaklar.
Başkan Beşiktaş’ta MKE Ankaragücü maçında cezası biten Josef gruba geri dönecek. Sergen Yalçın’ın Mensah’a 11’de tekrar talih verebileceği öğrenilirken Dorukhan’ın da performansıyla göze girdiği, Atiba’ya bir dinlenme hakkı tanıyarak deneyimli kaptanı ağır maç temposunda yedeğe çekerek Dorukhan ile maça başlayabileceği gelen haberler ortasında.
Sol bek mevkisinde Nsakala ve Rıdvan ortasında tercih yapan teknik heyetin Kongolu N’Sakala’nın atağa olan katkısını da göz önünde bulundurarak formayı futbolcuya teslim ettiği ve performansından da mutlu olduğu bilgisine ulaşıldı. Siyah beyazlılarda Rıdvan’dan ofansif tarafını geliştirmesi istendi.
Üstün Lig’de şampiyonluk yarışında önde giden Beşiktaşta son haftaların yıldızı Gökhan Töre olacak. Attığı golle kendine inancı de gelen Töre idmanlardaki hırsıyla göz dolduruyor. Sergen Yalçın ve teknik heyeti Gökhan Töre’yi 11’e monte etmenin planlarını yapıyor.
Aboubakar’ı hazır olmaması sebebiyle cuma günü yedek soyundurmayı düşünen teknik heyet Larin’e forvet mevkisini Töre ve Ghezzal’a ise kanatları teslim etmeyi planlıyor. Gücü ve tekniğiyle ön plana çıkan ulusal futbolcunun formayı bırakmamak için motivasyonun bir oldukça yüksek olduğu ve geçmişte isminden kelam ettirdiği günlerdeki performansı katlayarak yine Gökhan Töre ismini ezberletmek istediğini belirttiği gelen haberler ortasında.