PUBG 14.1 güncellemesi, konsollarda yayınlandı

PUBG konsol oyuncularının beklediği güncelleme yayınlandı. PUBG 14.1 güncellemesi Cadılar Bayramı etkinliği ile konsollara çıkış yaptı.

Yeni gelen güncelleme ile artık düşen takım arkadaşlarınızı omzunuzda daha güvenli bir yere taşıyabilir ve orada kaldırabilirsiniz.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Krafton’un yaptığı basın açıklamasında, “Bu güncelleme ile oyuncular, Erangel haritasındaki kilit alanlar artık “ürkütücü” sistemlerle güncellendikçe Cadılar Bayramı ruhuna erken kavuşuyorlar” dedi. “Bu, harita boyunca önemli ilgi çekici noktalarda bulunabileceği sis ve benzersiz bir ay rengi de dahil olmak üzere yeni hava olayları da içerir.”

PUBG 14.1 güncellemesindeki değişikliklerin tam listesi için buraya tıklayınız

PUBG 14.1 GÜNCELLEME NOTLARI

Taego harita iyileştirmesiHata alanı uyarı sistemiKırılabilir çanaklarGeri dönüş BR ve kullanıcı arayüzünde yapılan iyileştirmelerAraç denge güncellemeleriDereceli kural setiErangel güncellemeleriCadılar Bayramı güncellemeleriYeni özellik: TaşımaHarita rotasyonuDereceli sezon 14Sezon 13 dereceli modu ödülleriLobi güncellemeleriEşyalar ve kozmetikler

Haberler.com – Son Dakika Haberleri Yakupcan Aydemir Yakupcan Aydemir Haberler.com Haberler.com – Son Dakika Haberleri/beğendim/alkışladım/beğenmedim/güldüm/üzüldüm/sinirlendim/şaşırdım