FTA Antalyaspor’dan taraftarlarına çağrı

Fraport TAV Antalyaspor Kulübü, taraftarına yönelik birlik davetinde bulundu.
Yapılan yazılı açıklamada, Antalyaspor’un Spor Toto Muhteşem Lig’de dönemi kulüp tarihinde değerli rekorlar kırarak tamamladığı hatırlatıldı.
Yalnızca topluluğun değil, taraflı tarafsız tüm Türk futbol kamuoyunun takdirini alan bir performans sergilendiği aktarılan açıklamada, “Sezonun son maçını oynadığımız günün ertesinde yeni dönem hazırlıklarına başladık. Ekibimizin verdiği olumlu motivasyonla, misyonumuzu muvaffakiyetle yapmış olmanın huzuruyla, çok daha büyük bir istek ve istekle adımlarımızı atıyoruz, atmaya da devam edeceğiz. Bugünlerde en son gereksinimimiz olan şey, huzursuzluk ve kaos ortamı.” sözleri kullanıldı.
Topluluktaki hoşluklara karşın, bir bölümün nifak tohumları takım, camiayı karıştırmaya yönelik kasıtlı haberleriyle karşılaşıldığı vurgulanan açıklamada, şu görüşlere yer verildi:
“Biz büyük biz topluluğuz. ‘Kol kırılır yen içinde kalır’ zihniyeti ile topluluğumuza hizmet eden, katkı vermeye çalışan her liderimizin gerisindeyiz. Hangi eski liderimiz olursa olsun, karalanmasına, palavra yanlış aşağılayıcı haberlerle itibarsızlaştırılmasına müsaade etmeyeceğiz. Bu gayret içinde olanları şiddetle kınamayı sürdüreceğiz. Dün olduğu üzere bugün de tıpkı fikirdeyiz ve bu duruşumuzu sergilemeye bundan sonra da devam edeceğiz. Taraftarlarımızdan istirhamımız, provokatif, huzur kaçırmaya ve kaos yaratmaya çalışan bireylere fırsat vermemeleri, yalnızca ve yalnızca gelecek vizyonumuza katkı sağlayıp, oluşturmak istediğimiz yıkılmaz Antalyaspor’umuz için omuz omuza çaba etmeleridir.”