“Fenerbahçeli Volkan olmama sebebiyet veren bir camiaya karşı rakip olacağım”

VavaCars Fatih Karagümrük Teknik Yöneticisi Volkan Demirel, Spor Toto Harika Lig’in 37. haftasında 15 Mayıs Pazar günü oynayacakları Fenerbahçe maçı için heyecanlı olduklarını söyledi.
Demirel, Muğla’nın Bodrum ilçesinde bir işletmenin dönem açılışında gazetecilere yaptığı açıklamada, Fatih Karagümrük ile gayelerinin olduğunu lisana getirdi.
“Bu fırsatı bana verdiği için liderime çok teşekkür ediyorum.” diyen Demirel, “Bu fırsatı ben de elimden geldiği kadarıyla bana yakışan formda, yakışır bir formda yapmaya çalışıyorum. Oyuncu arkadaşlarımızla çok uygun bir ilgimiz var. Bu ilgi doğrultusunda da sonuçları almaya başladık.” diye konuştu.
Amaçlarına gerçek emin adımlarla ilerlediklerini belirten Demirel, şunları kaydetti:
“İnşallah ilerleyen günlerde gayelerimiz var. Bu amaçlarımıza tahminen bu sene biraz daha elimizde olmayan sebepler var lakin önümüzdeki sene hedeflediğimiz yerlere yanlışsız ilerleyeceğiz. Çok benimsediğim, çok sevdiğim bir yerdeyim şu an. Burada olmaktan da çok memnunluk duyuyorum. İnşallah uzun vadede başarılı olarak, muvaffakiyet derken tahminen bir Avrupa kupası yolunda gidebilme yahut Türkiye liginde birinci 3-4 amacı koyarak yolumuza ilerleyen günlerde devam etmek istiyoruz.”
Kadıköy’de Fenerbahçe’ye rakip olacağı için çok heyecanlı olduğunu anlatan Demirel, “Benim doğduğum büyüdüğüm Fenerbahçeli Volkan olarak, Fenerbahçeli Volkan olmama sebebiyet veren bir topluluğa karşı birinci sefer kendi büyüdüğüm konutumda rakip olacağım. İnşallah hem onlar ismine hem de bizim ismimize hoş bir maç olur.” tabirlerini kullandı.