Dursun Özbek: Okan Buruk’un Galatasaray’da çok güzel günler yaşatacağından eminim

Galatasaray Lideri Dursun Özbek, Teknik Yönetici Okan Buruk ile çalışmaktan çok memnun olacağını söyleyerek, “Galatasaray’da çok hoş günler yaşatacağından eminim” dedi.

Galatasaray Lideri Dursun Özbek, Galatasaray Üniversitesi Mühendislik ve Teknoloji Fakültesi’nin mezuniyet merasimine katıldı.

Burada GS TV’ye açıklamalarda bulunan Özbek, Galatasaray’ın büyük bir aile olduğunu belirterek, “Lisesi, Üniversitesi ve spor kulübü ile biz büyük bir aileyiz. Öğrenciler de spor kulübüne olan ilgilerini benimle bir arada fotoğraf çektirerek göstermek istediler. Hepsinin alınlarından öpüyorum, bahtları açık olsun. Uzun yıllar var önlerinde. Ben de bu sıralardan geçtim. Hasebiyle onların heyecanını anlıyorum. Mezuniyetlerini tebrik ediyorum. Ben de mühendisim. Onların gelecekleriyle ilgili tıpkı ben de duydum. Yolları açık olsun” formunda konuştu.

“ÇOK İSTEKLİ VE ÇOK CESARETLİ”

Teknik Yönetici Okan Buruk ile ilgili de görüşlerini aktaran Lider Dursun Özbek, “Okan Galatasaray’ın evladı zati. Geçmişte çok başarılı futbolculuk mesleği oldu. Antrenörlük mesleği de son derece başarılı şampiyonlukları var. Artık hizmet etme sırası Galatasaray’daydı. Ben kendisiyle çalışmaktan çok keyifli olacağım. Galatasaray’da çok hoş günler yaşatacağından eminim. Kendisine beğenilen geldin diyorum ve başarılı bir dönem diliyorum. Daha evvel de görüşmüştüm kendisiyle. Tebrik ettim, bu hizmeti en uygun biçimde yapacağından emin olduğumu ve kendisine güvendiğimi söyledim. Tıpkı halde hem idare heyetimizin hem topluluğumuzun hem de taraftarlarımızın kendisine inancının tam olduğunu söyledim. O da çok istekli ve çok hamasetli. Galatasaray’da başarılı olmak onu da çok memnun edecektir. Güzel bir dönem geçireceğimizden eminim. Galatasaray’ın ne kadar büyük bir topluluk olduğunu gösteriyor. Burada üniversitemizdeyiz. Geçen hafta lisemizde pilavımız vardı. Spor kulübü altyapısından yetiştirdiği futbolcusuyla antrenörlük düzeyine kadar geliyor. Bu toplulukta ne kadar büyük bir aile olduğumuzun göstergesidir. Galatasaray büyük bir aile, büyük bir camia” sözlerini kullandı.