“Çok mutluyum, çok gururluyum”

Paris St Germain Lideri Nasser Al-Khelaifi, Şampiyonlar Ligi çeyrek finalinde Bayern Münih’i eleyerek yarı finale yükselmesinin akabinde hislerini beIN SPORTS’a paylaştı.
Nasser Al-Khelaifi’nin maç sonu açıklamaları şu formda:
“Bugün grubumdan, teknik yöneticiden, oyunculardan çok gururluyum. Mükemmel bir iş çıkardılar. Kazanmayı hak ettiğimizi düşünüyorum. Alışılmış ki yarı finale yükselmemiz bunların ortasında en değerli olanı. Bizim hırsımız her geçen gün üste gerçek çıkıyor. Çok mutulum ve gururluyum.
Küme basamaklarında Manchester United’ı, elemelerde de Barcelona ve Bayern Münih’i saf dışı bıraktık. Paris Saint-Germain, her vakit bu düzeyde olmalı. Her geçen gün çok daha fazla çalışmalıyız. Şampiyonluğa ulaşmamız için düzeltmemiz gereken kimi küçük ayrıntılarımız var fakat çok memnunum.
Şahane ve fantastik bir maç oldu. Bayern Münih, dünyanın en güzel gruplarından bir tanesi. Biz, performansımızla burayı hak ettiğimizi düşünüyorum.
Manchester City ve Borussia Dortmund. Her ikisi de güçlü kadrolar. İkisine de çok büyük hürmet duyuyoruz. İkisi için de hazırız.”