“Balotelli’ye teklifte bulunduk, bekliyoruz”

Üstün Lig’in yeni gruplarından Adana Demirspor’un kulüp lideri Murat Sancak, genç, koşan ve çaba eden bir ekip oluşturmayı istediklerini söyledi.
Sancak, TFF 1. Lig’de şampiyon olarak Muhteşem Lig’e yükselmekten büyük memnunluk duyduklarını belirtti.
Harika Lig hasretlerinin 26 yıl sonra son bulduğunu anımsatan Sancak, şampiyonluk gayretinde teknik yönetici Samet Aybaba’nın deneyimine dikkati çekti.
Sancak, Harika Lig’de kalıcı olmak istediklerini belirterek, “Takımdan ayrılan oyunculara, şampiyonluk gayretine sundukları katkılardan ötürü teşekkür ediyorum. Kalan oyuncularla kampa gireceğiz. Kamptan sonra ekipten ayrılmalar olabilir. Gidenler gitti, kalanlar kamptan sonra… Ekip kaptanları Gökhan İnler ve Volkan Şen şu an bizimle. Hocamızdan aksi istikamette bir talep gelmedi.” açıklamasında bulundu.
“Balotelli’ye teklifte bulunduk, bekliyoruz”
Sancak, 25 yaşındaki Senegalli savunma oyuncuları Joher Rassoul’ün transfer olacağına yönelik savlarla ilgili, “Benden o denli oyuncu almak kolay değil. Rassoul için resmi bir teklif almadık. Evvel bir teklifleri görmemiz lazım.” diye konuştu.
Transfer çalışmalarına başladıklarını aktaran Sancak, ekiple ismi anılan oyuncularla ilgili şunları kaydetti:
“Gervinho, Trabzonspor’la anlaştı, oraya gidiyor. Balotelli’ye teklifte bulunduk, bekliyoruz. Transferin sonuçlanması uzun sürer, çabucak beklemeyin. Welbeck gündemimize geldi lakin değerli, alamayız. Mehmet Topal transferi gündemimize hiç gelmedi. Kalecilerle ilgili alternatiflerimiz var. Transferle ilgili çalışmalarımız sürüyor. Genç, koşan, gayret eden bir grup oluşturmayı düşünüyoruz. Transferde isimleri paylaşamayız. İmza attırmadan hiçbir şeye inanmayın.”