“Arda Turan benim aklımda o pankartla kalacak”

beIN SPORTS yorumularından Bülent Timurlenk, Arda Turan’ın geleceği hakkındaki kelamlarını Gün Ortası programında kıymetlendirdi.
Arda için çok fazla opsiyonun olduğunu söyleyen Timurlenk “Ben altyapılardan başlayacağını düşünüyorum. Dün İspanyol medyasında bir haber vardı; tahminen gidip Atletico Madrid altyapısında başlar. Zira Madrid’de kıymetli bir şöhreti var. Ya da bir bakmışsın Orta Doğu’dan yahut Uzak Doğu’dan teklif gelir 1-2 yıl daha oynar.” dedi.
Arda Turan’ın Atletico Madrid günlerinden bir anısını paylaşan Bülent Timurlenk “Ben Arda Turan’ı bir tane olayla hatırlayacaksam; Kral Kupası finaliyle hatırlarım. Real Madrid’liler ‘Bu derbinin tadı kalmadı’ diye bir pankart açmışlardı. O dönem Kral Kupası finalinin yeri evvelden muhakkak olmuştu; Santiago Bernabeu’daydı. Atletico Madrid Real Madrid’in devirdi, Arda Turan da o gün âlâ oynadı ve kupayı aldılar. Ben de tebrik bildirisi yollamıştım, 20 dakika sıbrna karşılık verdi.. Samimiyet sorunu. Arda’nın telefon numarası bir tek bende yok, ben de kolay birşey yazmıştım. Bilirim onun o tevazusunu… Ancak dışarıya karşı güç… Aslında bu hayat herkesi ikna etme sanatı değil.” diye konuştu.