6 Kasım hangi burç? Doğum günü 6 Kasım olanların burcu ne? 6 Kasım burcu özellikleri nedir, sembolü ve gezegeni ne? 6 Kasım hangi burca aittir?

Kasım 6 hangi burç? Kasım’ın 6’sı hangi burç? 6 Kasım doğumluların burcu nedir? 6 Kasım doğanlar Akrep burcuna mı ait? 6 Kasım günü doğanların burcu nedir? Akrep burcu özellikleri, 6 Kasım burcu özellikleri nelerdir? 6 Kasım’da doğanların burcu ne olur? 6 Kasım hangi burca ait? 6 Kasım burcunun özellikleri nelerdir?

KAÇ TANE BURÇ VARDIR?

Toplamda 12 tane burç vardır. Bunlar; Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçlarıdır.

Burçlar ve Günleri:

Oğlak burcu tarihi : 22 Aralık – 20 OcakKova burcu tarihi : 21 Ocak – 19 ŞubatBalık burcu tarihi : 20 Şubat – 20 MartKoç burcu tarihi : 21 Mart – 20 NisanBoğa burcu tarihi : 21 Nisan – 20 Mayısİkizler burcu tarihi : 21 Mayıs – 21 HaziranYengeç burcu tarihi : 22 Haziran – 22 TemmuzAslan burcu tarihi : 23 Temmuz – 22 AğustosBaşak burcu tarihi : 23 Ağustos – 23 EylülTerazi burcu tarihi : 23 Eylül – 23 EkimAkrep burcu tarihi : 23 Ekim – 22 KasımYay burcu tarihi : 22 Kasım – 21 Aralık

6 KASIM HANGİ BURÇ?

6 Kasım burcu Akrep’tir. 6 Kasım günü doğanların burcu Akrep burcudur. 23 Ekim – 22 Kasım tarihleri arasında doğanların burcu Akrep burcudur. Bu bakımdan 6 Kasım günü doğum günü olanların burcu da Akrep burcu olmaktadır. Türkiye’nin en kapsamlı haber sitesi, Haberler.com ile haberler devam ediyor.

6 Kasım günü burcu : Akrep

AKREP BURCU GÜNLERİ NE ZAMAN?

23 Ekim – 22 Kasım tarihleri arasındaki günler Akrep burcuna aittir. Buna göre aşağıdaki günlerde doğanlar Akrep burcudur:

23 Ekim günü burcu : Akrep24 Ekim günü burcu : Akrep25 Ekim günü burcu : Akrep26 Ekim günü burcu : Akrep27 Ekim günü burcu : Akrep28 Ekim günü burcu : Akrep29 Ekim günü burcu : Akrep30 Ekim günü burcu : Akrep31 Ekim günü burcu : Akrep1 Kasım günü burcu : Akrep2 Kasım günü burcu : Akrep3 Kasım günü burcu : Akrep4 Kasım günü burcu : Akrep5 Kasım günü burcu : Akrep6 Kasım günü burcu : Akrep7 Kasım günü burcu : Akrep8 Kasım günü burcu : Akrep9 Kasım günü burcu : Akrep10 Kasım günü burcu : Akrep11 Kasım günü burcu : Akrep12 Kasım günü burcu : Akrep13 Kasım günü burcu : Akrep14 Kasım günü burcu : Akrep15 Kasım günü burcu : Akrep16 Kasım günü burcu : Akrep17 Kasım günü burcu : Akrep18 Kasım günü burcu : Akrep19 Kasım günü burcu : Akrep20 Kasım günü burcu : Akrep21 Kasım günü burcu : Akrep22 Kasım günü burcu : Akrep

1 Kasım hangi burç? 1 Kasım günü doğanların burcu ne? 1 Kasım burcu özellikleri nedir? 1 Kasım hangi burca aittir?Akrep burcu

AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Akrep (Latince’si Scorpio) 23 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında doğan insanları etkisi altına alan burçtur. Babillilerin gökyüzünü daire olarak kabul edip ayırdıkları 12 parçadan birisinin adıdır. Akrep burcu ülkemizde en çok bulunan burçlardan birisidir. Akrep burcunun özelliklerine ve yıllık burç yorumlarına aşağıdan bakabilirsiniz. Haberler.com son dakika haberler, gündem haberler ve tarafsız haberler için okumaya devam edin.

Zodyak Sembolü : Akrep

Doğum Tarihleri : 23 Ekim – 22 Kasım

Takımyıldızı : Akrep

Zodyak Elementi : Su

Zodyak Dörtlüsü : Sabit

Gezegeni : Mars

Zararlı Konum : Venüs

Etkili Gezegeni : Mars

AKREP BURCU YILLIK BURÇ YORUMLARI

Satürn akrepleri bu yıl disiplin, kişisel saygı ve amaç doğrultulu yaşam tarzı ile daha otoriter yapacak ve yaşamlarındaki kontrolü ele geçirmelerine olanak sağlayacaktır. 1. Kişilik evinizde üç yıl kalacak olan satürn size kişisel imajınızı değiştirmek için yeterli fırsat verecektir. Bu değişimle birlikte ilişkilerinizi yeniden tanımlamak isteseniz bile ilk başta bu ilişkilerde yarım kalmış olan işleri tamamlamalısınız. Gelecekte daha rahat hareket edebilmek ve hızlı gelişim için, eski ortaklıklarınız veya gönül ilişkilerinizdeki kırgınlıkları bir yana bırakıp işinize bakmalısınız. Kendinizi geçmiş deneyimlerinize bakarak kurban olarak nitelemeniz doğru olsa bile bu yaklaşım sizi yaşamınızda yavaşlatıyor. 2012 yılının büyük kısmını sırlarınızı açarak ve geleceğe hazırlanarak geçirmekle beraber, yaşamınızdaki stres seviyesini düşürecek pek çok kişiyle de tanışma fırsatı yakalayacaksınız. Yılın ilk yarısında ilişki ve ortaklıklarınızda basit ve direkt yaklaşımlarınızın olumlu sonuçlarını göreceksiniz. Bu yılın ikinci yarısında ise pek çok insan, olay veya fikir, sizi şimdi içinde bulunduğunuz ilişkileri canlandırmaya veya yeni biriyle macera yaşamaya teşvik edecek. Bu yıl geri çekilme hareketi gösterecek olan yönetici gezegeniniz mars, yeni iş veya maceralara atılmadan yarım kalmış işleri bitirmenizin önemini ispatlayacak. Bu gezegenin geri çekilme hareketinin 11. Gruplar evinizde oluşu, ortaklar veya arkadaşlarınız arasında kırgınlıklara neden olabilir. Bu durumlarda oluşacak güven kaybı ve yanlış anlaşılmaları sabır ve iyimserlikle aşabilirsiniz. Bunu yaparken kişisel farklılıklardan çok ortak paydalara odaklanın.

Burç Yorumları: Günlük ve haftalık yorumlarınızı okumak için tıklayın. Haberler.com – Gündem /beğendim/alkışladım/beğenmedim/güldüm/üzüldüm/sinirlendim/şaşırdım